۶ نکته کلیدی برای نوشتن آگهی فروش ملک

از خود بپرسید چند نفر مثل شما در خریدن خانه تخصص دارند و زبان املاک را می‎شناسند؟ شاید یک از ۱۰۰ نفر! بنابراین، جوری آگهی فروش ملک را بنویسید که برای همه قابل‎فهم باشد؛ روشن، قابل‎درک و کوتاه.
آگهی فروش ملک 

مشاوران حرفه‎ای املاک، به‎طور معمول، ۶ نکته کلیدی را برای آگهی فروش ملک، رعایت می‎کنند.

به گزارش اختصاصی مجله دلتا، از آن‎جا که بسیاری از مشتریان خرید یا فروش خانه، از طریق آگهی‎های مندرج در مطبوعات یا فضای مجازی در جست‎وجوی ملک هستند و فقط برخی از مشتریان خاص و همیشگی به آژانس املاک سر می‎زنند؛ این موضوع ایجاب می‎کند که  مشاوران املاک با رعایت چند نکته، نسبت به درج آگهی فروش ملک خود اقدام کنند تا مشتریان بیشتری داشته باشند.

۱٫ ایجاد انگیزه برای خواندن آگهی

اگر آگهی خود را صمیمی و دوستانه بنویسید، حس صمیمیت و اعتماد را در خواننده ایجاد می‎کنید. مثلاً بنویسید: «من اگه می‎خواستم برای خودم خونه بخرم، از این خونه نمی‎گذشتم.» یا « کاش مادرم زنده بود، این خونه را براش می‎خریدم.» ایجاد انگیزه موجب می‎شود حتی اگر آگهی شما طولانی باشد، مشتری تا کلمه‎ی آخرش را بخواند.

۶٫ معرفی دقیق ملک و ارائه اطلاعات کامل

دانستن اطلاعات درست و دقیق از ملک، هدف هر مشتری است. کلّی‎گویی نکنید. حرف‎تان را با دلیل یا شواهد حقیقی نشان دهید. می‎توانید نظرات مشتریان قبلی که مشهور باشند، درباره آژانس خود بیاورید و نتیجه را ببینید. با ایجاد حس اعتماد، مشتریان به نظرات آن افراد استناد کرده و به‎سمت شما خواهند آمد.

برای آگاهی از اخبار روز بازار مسکن، به صفحه گوناگون و خبر و گزارش  مجله دلتا، جامع‎ترین مجله ملکی ایران، مراجعه کنید.

انتشار مطالب

Share on telegram
mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید